Biżuteria na wiele okazji – kolczyki wiszące

Jeśli potrzebujesz kolczyków wiszących, zobacz tutaj.

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii. Zakładają je nie tylko panie – wzrastającym od jakiegoś czasu popytem cieszą się również pośród mężczyzn, w szczególności tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można jednakże kwestionować, że kategoryczna większość tego rodzaju biżuterii projektowana jest z myślą o paniach. Niesłychanie porywające są zwłaszcza wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy, a tym samym w zdecydowanie wywierają wpływ na to, jak inni postrzegają naszą kreację. To właśnie dlatego są niezwykle popularne wśród kobiet w szeroki spektrum wieku i noszących się w różnych stylach. Ogromna różnorodność kolczyków wiszących umożliwia dopasowanie ich właściwie do każdej stylizacji. Jak jednak dobrać wiszące kolczyki najlepiej pasujące do danej okazji? Na jakie ich aspekty winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – mają wpływ na postrzeganie twarzy

Design kolczyków i ich długość to aspekty w głównej mierze rzutują na to, jak wizualnie będzie widziana nasza twarz, tym samym powinno się wziąć je pod uwagę wybierając kolczyki wiszące. Długie wiszące kolczyki (w sprzedaży dostaniemy wzory mające nawet 6-7 centymetrów) rozciągają w pionie twarz, natomiast te krótsze sprawiają, iż wydaje się ona okrąglejsza. Design kolczyków ma tu także gigantyczne znacznie. Podłużne powodują wyszczuplenie owalu, natomiast te bardziej koliste – wręcz . W sprzedaży znajdziemy również kolczyki neutralne, które nie oddziałują zbytnio na odbiór kształtu naszego oblicza – tutaj naturalnie należy napomknąć na przykład o kolczykach w kształcie kropli.

Do jakich stylizacji pasują kolczyki wiszące?

Szukając wiszących kolczyków prawidłowo dobranych do konkretnej kreacji powinno się mieć na uwadze, że są one niezwykle rzucającym się w oczy elementem. W towarzystwie innej wyrazistej biżuterii mogą więc wywołać odczucie przesady. Stąd zaleca się wystrzegać się noszenia ich do masywnych wisiorków, zegarków bądź bransoletek. Kolczyki wiszące będą natomiast prezentowały się wyśmienicie, jeśli w stylizacji będą najmocniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż będą tworzyć spójną całość z sukienką, stylizacją włosów i butami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]