Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Srebrne kolczyki kupisz na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy w czym tkwi tajemnica, że są tak często wybierane, a także w jakich miejscach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych kształtach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, jak również stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Dodatki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co przeważnie ma miejsce w przypadku dodatków z metali nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc kupując je sprawdźmy cechy probiercze oraz sposób ich wykonania.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały nienagannie, trzeba umiejętnie je oczyszczać i systematycznie usuwać wszelkie zanieczyszczenia. Powinno się odkurzać je codziennie suchą ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne specyfiki zapobiegające ciemnieniu, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod pielęgnacji, typu szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki mocno naruszają elastyczną fakturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane Polki.