Kolczyki na sztyftach – jak wybrać?

Kolczyki na sztyftach zamówisz na https://www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, wpływa nie tylko użyty do ich zrobienia metal, wzór oraz ozdobne kamienie, ale również rodzaj mocowania. Na rynku znajdziemy różne rodzaje zapięć – między innymi długie bigle oraz niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla tych Pań, które lubią prostotę oraz komfort, bo małe kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie modele na specjalne imprezy, a także te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a przy tym nie zniechęcają zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się niewątpliwie wyprodukowane ze srebra kolczyki zdobione niewielkimi, szlachetnymi minerałami – turkusem lub kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz stylowych kreacji – ich dopasowanie upraszczają niewielkie rozmiary oraz minimalistyczny wzór.

Zwykłe kolczyki na sztyftach

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do codziennych kreacji. Do pracy warto założyć w szczególności kolczyki na sztyftach zdobione syntetycznymi minerałami – prezentują się niemal równie dobrze, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również warto wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku humorystyczną główką.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]