Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka znajdziesz tu.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii dziecięcej i damskiej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są również wspaniałym pomysłem na upominek. Jakie typy kolczyków występują na rynku? Z jakich surowców przeważnie są wytwarzane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – do szkoły oraz na wieczory w teatrze

W jubilerstwie w szerokim zakresie wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on inspirację do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dzieci. Kolczyki serduszka są bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Występują zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest najczęściej wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, ale w delikatny sposób akcentują prawdziwe piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do pozornego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Takie kolczyki zakłada się na wielkie wyjścia, bale sylwestrowe czy randki i doskonale zgrywają się one z szykownymi kreacjami. Z kolei dzieci mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – znakomity upominek dla ukochanej kobiety

W sprzedaży dostępne są kolczyki serca wykonane ze złota i srebra. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają nadzwyczaj efektownie. Zarówno kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być inkrustowane kamieniami szlachetnymi, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. U jubilerów znajdziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym czy szafirowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, między innymi na Dzień Babci, złote gody oraz z mnóstwa innych przypadków. Podarowane ukochanej kobiecie – współmałżonce, matce lub narzeczonej, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku oraz miłości.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]