Srebrna biżuteria nigdy nie wyjdzie z mody

biżuteria srebrna, srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z ludźmi od wieków i pomimo dostępności wielu nowatorskich wzorów, w gruncie rzeczy mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą człowieka i umożliwia wyrażenie swojego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie często zakładają panie i mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, osoby z rozmaitych grup społecznych. Bez względu na to, jakie wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej kilka dekad?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, że jej stosowanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antyseptyczne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie wolno nie wspomnieć też o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niskimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży sporo lat, jednak powinniśmy odpowiednio je pielęgnować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować albo pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Trzeba trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]