Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Na obraczki.net.pl znajdziesz więcej informacji o pracy złotnika Kraków

Wraz z ewolucją internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy też nasze zwyczaje odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci kupimy nieomal wszystko, wciąż jest wiele przedmiotów, które najwygodniej kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Zalety zakupów u jubilera

Zakup srebrnej broszki, pierścionka czy łańcuszka łączy się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Z tej przyczyny, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które uzasadniają takie postępowanie. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli chcemy kupić obrączki czy też pierścionek zaręczynowy, możemy przymierzyć biżuterię oraz sprawdzić jak „na żywo” będzie ona wyglądać na dłoni. Jeśli zaś wybierzemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale okaże się on za ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dostosuje go do właściwego rozmiaru albo wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania kompetentnej wskazówki jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, a osobom kupującym biżuterię na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji urodzin, ślubu czy komunii.

Dodatkowe usługi jakie oferuje złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także pełnią pomocnicze usługi. Nadrzędną z nich jest naprawa uszkodzonej biżuterii. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i umiejętnie naprawi go w swojej pracowni. Poprawi także obwód pierścionka, kiedy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce datę, podziękowania, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy sprezentować komuś wyjątkowy podarunek, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeżeli w szkatułce posiadamy zbędną czy też uszkodzoną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Siedziba firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]