Aranżacja wnętrz i projekty budynków – czym zajmuje się biuro projektów?

Potrzebujesz przygotować projekty budowlane Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj tutaj

Pracownia architektoniczna oferuje rozległe spektrum usług – realizuje marzenia osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domku, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw oraz instytucji. Architekt może przygotować całościowy projekt obiektu, a w następnej kolejności czynnie kontrolować rozwój robót, zaplanować renowację budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących rezydencji, jak również zaprojektować bieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak wesprze Cię profesjonalne biuro projektów?

Interesują Cię oryginalne, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom odróżniał się od innych budowli w okolicy? A może potrzebujesz projektu, który sprawi, że Twój dom będzie komfortowy, a w tym samym czasie funkcjonalny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasową stylistyką, jak i plany uwzględniające aktualne nurty w aranżacji przestrzeni.

Biuro projektowe – co zaprojektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio ma zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i domków jednorodzinnych oraz aranżacji pomieszczeń mieszkalnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. biura, żłobki, budynki rekreacyjne i apartamenty pod wynajem. Organizacja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki konkretnego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może też opracować plan pojemnych i funkcjonalnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w domu czy mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]