Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Uzyskaj pomoc architekta Kraków. Kliknij tutaj

Budowa domu to na pewno najistotniejsza inwestycja w życiu każdego z nas. Należy więc starannie to zaplanować i pamiętać o poradach specjalistów. Największy wpływ na to, jakie efekty przyniosą nasze wysiłki, ma z pewnością projekt budynku. Mamy szansę wprawdzie kupić stworzony już projekt, ale by zyskać pewność, że dom będzie taki jak nam chodziło, warto skorzystać z porad architekta. Z uwagi na fakt, że większość czytelników nie wie, czym rzeczywiście się zajmuje, warto powiedzieć o tym parę zdań.

Czym zajmie się architekt?

To, czy realizacja spełni konkretne potrzeby, jest zależne szczególnie od skutków rozmowy z architektem. Przychodząc do architekta musimy przemyśleć, jakich zalet spodziewamy się po wznoszonym domu i potrafić opowiedzieć mu o tym. Warto też zaznajomić się z najważniejszymi ustawami dotyczącymi budowy domu – przez to bez problemu się dogadamy z architektem. Nie powinniśmy rzecz jasna się stresować, ponieważ w przypadku problemów możemy poprosić go o poradę.

Jakie projekty stworzy architekt?

Najpierw architekt przygotuje projekt budowlany. Właśnie ten dokument zostanie wzięty pod uwagę przez urzędników przed daniem nam pozwolenia na rozpoczęcie inwestycji. Muszą być w nim zawarte technologie, na jakich oprze się planowana budowa. Projekt wykonawczy posłuży natomiast do znalezienia firmy budowlanej oraz będzie niezbędny do zatwierdzenia inwestycji. Treść obu projektów ustalają odpowiednie ustawy.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]