Bartek Sitarski – architekt

Szukasz pomocy? Skontaktuj się z dobrym architektem Kraków.

Wybory podjęte w początkowej fazie budowy lokum wpływają na to, czy spełni wszystkie potrzeby. Z tego powodu należy dokładnie zastanowić się nad wszystkimi aspektami i, jeśli nie posiadamy wystarczającej wiedzy, każdy wybór uzgodnić ze specjalistą. Architekt doradzi nam, jak rozlokować każdy z pokojów i ułatwi dostosowanie budynku do naszych oczekiwań. Dlaczego jeszcze opłaca się skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Architekt pomoże znaleźć najlepsze technologie

Przyszli posiadacze domu mają często problemy z wyborem technologii, w których obiekt ma być wzniesiony. A ta decyzja jest niezwykle istotna, gdy mają one ogromny wpływ na wygodę domu. Dlatego warto wcześniej uzgodnić to z architektem, by mieć pewność, że później będzie nam się dobrze mieszkało.

Z architektem łatwiej wybierzesz projekt

Dom w tradycyjnym stylu czy też jakaś z nowocześniejszych propozycji? Niski czy piętrowy? Podobnych pytań wznoszący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu podobnych kwestii pomoże nikt inny, jak architekt. Może polecić któryś z opracowanych już projektów lub zrobić go słuchając zgłaszanych przez nas sugestii.

Co zrobić przed rozmową z architektem?

Zanim spotkamy się z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Powinniśmy też w tej fazie wiedzieć, jaki budżet posiadamy – architekt będzie potrafił doradzić nam najlepsze technologie – i skompletować najważniejsze papiery posesji.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]