Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Zdobądź więcej informacji o ofercie producenta stolarki drewnianej na www.oknostol.com.pl

Naturalne okna drewniane są niezwykle wytworne i odporne na uszkodzenia. Pasują do każdego obiektu – od zabytkowych budynków po futurystyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i dlaczego są one tak popularne w Polsce?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub modrzew

Okna drewniane cechują się współcześnie optymalnym wskaźnikiem przenikania ciepła, ponieważ projektowane są przy użyciu zaawansowanych technik. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane wyglądają niezwykle pięknie, mają błyszczącą powierzchnię, tradycyjne klamki. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Okna drewniane są popularne w Polsce, ponieważ łączą naturalne materiały z awangardowymi technologiami.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort. Organiczne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można samodzielnie je konserwować. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe schody, idealne do szlacheckich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako element nietoksyczny jest absolutnie ekologiczny, sprawdza się przy remontowaniu zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem zdecydować się na szlachetne, solidne i harmonijne elementy drewniane.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]