Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli chcesz kupić kontenery rolkowe, koniecznie sprawdź https://ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz pełnią bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie rodzaje kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – wybierz najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów stalowych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na budowach często stosowane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]