Nowatorskie projekty domów drewnianych

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o domy drewniane projekt, uzyskasz na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html.

Drewniane domy to budowlany hit. Innowacyjna budowa sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale są również wygodne. Czy domy drewniane mogą służyć jako budynki całoroczne? Jak znaleźć fachowca, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ludzie coraz częściej decydują się na wybudowanie takich nieruchomości, ponieważ mają one wiele zalet. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, gdyż są wyprodukowane z przygotowanych wcześniej elementów. Odpadają również czynności związane z betonowaniem. Projektanci twierdzą, że budowa odbywa się w przeciągu kilkunastu tygodni, dlatego domy naturalne mają coraz szersze grono zwolenników. Łączą one w sobie dwa światy. Domy drewniane nowoczesne zachwycają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – cienkie ściany

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości zrobione z naturalnych komponentów, co powoduje, że w środku panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki użyciu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się znakomitymi współczynnikami izolacji cieplnej, nie trzeba wykonywać drogiej termomodernizacji. Ważnym plusem jest niewielka grubość ścian, co gwarantuje duży metraż domu. Domy drewniane można konstruować również w miesiącach zimowych, bo wszystkie roboty wykonywane są na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]