Pokrycia dachowe od polskiego producenta

Szukasz nowoczesnych pokryć dachowych? Wejdź na regamet.pl.

Pokrycia dachowe z blachy powtórnie wypierają z rynku montowane przez dekady popularne dachówki ceramiczne czy betonowe. Liczne atuty tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one najlepszym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejszy ciężar na struktury więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z paru powodów. Przede wszystkim ważą zauważalnie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachu, a przy tym również ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, że ich instalacja jest nie tylko prosta, ale i mniej czasochłonna niż założenie dachówek ceramicznych, które są o wiele mniejsze, przez co ich precyzyjne rozłożenie zabiera zwykle o wiele więcej godzin. Inną ważkim atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, także bardzo skomplikowanej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę można bez trudu przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych pięknie się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, zwłaszcza, iż mocno przypomina tradycyjne dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się też większą szczelnością. Prócz tego łatwo je czyścić. Właściwie wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w razie bardziej opornych zabrudzeń przyda się środek do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie zamówić blachodachówki wysokiej jakości?

Aby kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dekad działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się bogaty wybór blach trapezowych, paneli dachowych i blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, zlokalizowanych w obrębie czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na korozję, powstawanie porysowań, jak również uszkodzenia mechaniczne. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, stąd nie licząc własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo obróbki blacharskie czy włazy dachowe), a także dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08