Pracownia architektoniczna

Aby skorzystać z usług specjalistów biura architektonicznego Kraków, skieruj się tutaj.

Na pewno chciałbyś, by w Twoim nowym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Na sukces podjętych przez Ciebie działań duży wpływ ma przede wszystkim to, jaki projekt domu wybierzesz. Znalezienie najlepszych propozycji nie powinno być jednak trudne – dokument może wykonać pracownia architektoniczna albo, kiedy najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – wydasz mniej niż w biurze architektonicznym

W sieci w kilka chwil znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam propozycje dla mało wymagających klientów i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą okazuje się na pewno cena – najtańsze projekty kupimy już za za niewiele więcej, niż 2000 złotych. Poza tym będzie to najlepsza opcja dla osób, którym zależy na czasie – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – gwarancja jakości

Usługi oferowane przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla osób, które chciałyby wybudować dom, który będzie wyróżniał się na tle innych budynków. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak nam zależy – przed jego sporządzeniem projektant zapyta nas, na których szczegółach najbardziej nam zależy.

Ile wydasz w biurze architektonicznym?

Projekt sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się jednak dużo droższy od katalogowego – osoby, które na niego postawią muszą liczyć się z kosztami rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]