Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

Więcej o wykonaniu projektów wnętrz Kraków na https://joannaklusak.com/oferta/.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając aranżację wnętrz architektowi otrzymujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko aranżacja wnętrz – pozostałe usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na przygotowaniu projektów. Aby jego pomysły zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]