Trapez na dach – ekonomiczne i wytrzymałe pokrycie

Znajdź blachę trapezową.

Blachy trapezowe na dach tworzą mocne pokrycie, są ekonomiczne i mogą być wykorzystywane zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak i składnic czy hal produkcyjnych. Dlaczego trapez na dach staje się ostatnio bardzo popularny?

Trapez na dach – ekonomiczna i zarazem wytrzymała blacha

Nazwa blach trapezowych pochodzi od jego kształtu – arkusze mają przetłoczenia w przypominające trapez. Proces jej układania jest bardzo łatwy – poradzi sobie z tym każda brygada budowlana. Budulec ten jest ceniony również ze względu na walory ekonomiczne – zarówno sama blacha trapez, jak i robocizna nie pociągają za sobą wielkich kosztów. Z uwagi na niską cenę materiału i nieskomplikowany montaż, blacha trapezowa jest coraz częściej używana do kładzenia pokryć dachowych i może być znakomitą alternatywą dla kosztowniejszej blachy na rąbek. Rozwiązanie to charakteryzuje się długą żywotnością – dach pokryty blachą trapezową wytrzyma w dobrej kondycji przez kilkanaście lat. Do tego jest bardzo lekki, ma wysoką wytrzymałość na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

Gdzie może być wykorzystana blacha trapezowa?

Blacha trapezowa wyśmienicie sprawdzi się jako pokrycie dachu domu jednorodzinnego o prostej bryle, przykładowo w stylu minimalistycznym. Korzystnie prezentuje się na obiektach z dachem o dużej powierzchni, pasuje zarówno do domów drewnianych, jak i murowanych. Może być również wykorzystywana wszędzie tam, gdzie z przeróżnych powodów nie można stosować tradycyjnych, ceramicznych dachówek. Trapez na dach będzie również bezbłędnie prezentować się jako uwieńczenie magazynów, garaży czy budynków gospodarczych. Blachę trapezową dachowe dachową należy zamawiać bezpośrednio od producenta. Dzięki temu mamy gwarancję, iż materiał jest najwyższej jakości i spełni nasze oczekiwania. Producenci oferują bogatą paletę barw blach trapezowych, jak również akcesoria dodatkowe, np. systemy rynnowe.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08