Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Jeśli potrzebujesz blachy na rąbek, koniecznie wejdź na regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych pokryć dachowych? Czy opłaca się ich używać? Prezentujemy blachy na rąbek stojący oraz sposoby ich wykorzystania.

Blacha na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek zyskują coraz szersze grono zwolenników, ponieważ idealnie godzą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentująca się oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nieruchomości, w których konieczna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być położony na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek stojący są przywożone na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Znamionują się prostym i równocześnie szybkim montażem. Tego typu pokrycie dachowe jest wytrzymałe, odporne na korozję i wspaniale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (przykładowo do stylu dworkowego czy minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – zminimalizuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem wytrzymałości oraz użytej technologii. Panele te są wykonywane z grubej blachy wykończonej dodatkową warstwą, która zapewnia osłonę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. śnieg i deszcz oraz promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w kilku wariantach, co pozwala na dostosowanie jej do specyficznej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do zminimalizowania kosztów związanych z budową – bez wątpienia ograniczają liczbę odpadów, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek, warto nabyć ten materiał wprost w sklepach budowlanych.

Siedziba firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08