Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Wszystko o wypożyczalni szalunków Kraków odszukasz na abcszalunki.pl/wynajem/

Szalowanie to jedna z najchętniej wykorzystywanych na budowach technologii. Na czym polega? Szalunek to pewnego rodzaju forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy budowie fundamentów. Szalunki zwykle budowane są ze sklejki, lecz spotyka się też konstrukcje zrobione ze stali, a czasem również tworzyw sztucznych. Innymi niezbędnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, które umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak z uwagi na wysokie koszty nie zawsze firmy budowlane posiadają swoje szalunki. Gdy będą potrzebne, mogą bowiem zwyczajnie je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to obecnie naprawdę często spotykana usługa.

Kiedy wybrać wynajem szalunków?

Zakup własnych szalunków będzie trafionym pomysłem dla firm często przyjmujących zadanie wykonania fundamentów, gdyż jak przed momentem wspomnieliśmy, są one do tego niezbędne. Jeśli jednak budowanie fundamentów nie jest najważniejszą usługą naszej ekipy, dobrze rozważyć atuty, które daje nam wynajem szalunków. Dlaczego dobrze go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków parę razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić również o funkcjonalności, gdyż przechowywanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować spore wydatki.

Jaka firma zaoferuje wynajmem szalunków?

Kiedy postawimy na wynajem szalunków, powinniśmy dobrze przemyśleć to, która firma nam je wypożyczy. Jak ją wybrać? Warto zdecydować się na usługi firmy specjalizującej się w sprzedaży sklejki dla firm budowlanych – w ten sposób otrzymamy gwarancję tego, iż szalunki okażą się solidne i funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się też obsługa kontrahenta – w sytuacji, gdy coraz bliższy jest termin startu robót nie możemy zaakceptować opóźnienia. W razie wahania się warto zaś wejść do internetu i dowiedzieć się, co o usługach danego przedsiębiorstwa piszą poprzedni klienci.

Siedziba firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]