Automatyczna księgowanie przelewów usprawni procesy w firmie

Na flobo.io znajdziesz wszystko, co trzeba wiedzieć o Flobo - automatycznej obsłudze należności.

Biznesmeni bezustannie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie części procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację zaległych należności.

Na czym polega automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów poprzez aplikację Flobo możliwe jest dzięki połączeniu tego narzędzia z oprogramowaniem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się przelewy od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku ręcznego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które każdego miesiąca obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną praktyczną funkcją, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – aplikacja do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która najlepiej spełni Twoje wymagania. Ten robot bez problemu księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie zda egzamin w szkołach językowych czy prywatnych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować przelewy do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]