Czego maluchy uczą się podczas warsztatów kulinarnych dla dzieci?

Jeśli ciekawi Cię najlepsza oferta warsztatów kulinarnych dla dzieci, skieruj się na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci uwielbiają pomagać w kuchni – ozdabiać ciasta bądź podawać i wybierać składniki. Pragniesz rozwijać fascynację swojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Z tego wpisu dowiesz się, czego uczą takie lekcje.

Atuty kursu gotowania dla dzieci

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w wieku od sześciu do dziesięciu lat. Podczas warsztatów dzieci kształtują swoją pomysłowość i uczą się niezależności i co najistotniejsze – zdobywają pożyteczne umiejętności. A przy tym wyśmienicie się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, nauka prostych przepisów oraz łączenie ulubionych smaków – to wszystko powoduje, że dzieci z zapałem gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci poznają dodatkowo zasady, jakie obowiązują w kuchni, co bez wątpienia wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą także asystować rodzice, dlatego jest to doskonała sposobność do spędzenia wspólnie kilku godzić z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne wysiłki swoich dzieci, a później spróbować tego, co przygotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci – także dla nieposłusznych pociech

Warsztaty organizowane są w Krakowie i trwają trzy godziny zegarowe. Podczas kursu maluchy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali adepci sztuki gotowania mogą wybrać przysmaki włoskiej kuchni – ugotować wyborny makaron na słodko bądź słono, albo podjąć się pieczenia aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami pizzy. W trakcie kursu grupa przygotowuje też smaczny deser – mus z polewą oraz kruchym ciastem. Lekcja połączona z zabawą to świetny sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a własnoręczne przygotowywanie ukochanych dań przynosi dzieciom mnóstwo szczęścia. Nawet bardzo krnąbrny maluch będzie z zaangażowaniem oddawał się przystrajaniu deseru czy przyrządzaniu smacznej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są organizowane przez wykwalifikowanego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę oraz bardzo dobre podejście do maluchów.

Siedziba firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]