Do kogo kierowane są kursy modelowania 3D?

Co powinieneś wiedzieć o Blender 3D kurs?

Świat grafiki cały czas ewoluuje i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik preferując tworzenie swoich dzieł wyłącznie w formie cyfrowej. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale również odwzorowania obiektów 3D. Zainicjowanie przygody z modelowaniem 3D nie generuje w tej chwili wielkich wydatków – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest całkowicie bezpłatny.

Nauka obsługi Blender 3D we własnym zakresie może być frustrująca

Obsługę każdego programu można przyswoić sobie na własną rękę, lecz proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz bywa bardzo męczący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści głównie tym, którzy dopiero odkrywają Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami bądź nanoszenie rozmaitych tekstur i efektów na modelowany przedmiot będzie łatwiejsze, jeśli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie pedagoga. Dydaktyk na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które trzeba poprawić oraz proponując ku temu stosowne rozwiązania. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby przebiegał on w jak najmniejszych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D pasjonatów animacji jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i poważaną szczególnie w świecie gier wideo, filmu i projektowania. Poznanie oprogramowania Blender 3D daje zatem mnóstwo nowych możliwości zawodowych. W czasie kursu tworzy się pierwsze profesjonalne dzieła, które później można bez skrępowania dołączyć do swojego portfolio. Nie znaczy to natomiast, iż kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Duża liczba uczestników takich kursów to po prostu amatorzy i artyści, którzy chcą znaleźć nowe drogi wyrażania siebie czy też poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]