Kurs digital painting – czego się tam nauczysz?

Szukasz szczegółowych informacji o digital paintingu? Zajrzyj na http://bit.ly/31OIQK8

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zdobywa coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w sektorze gier komputerowych, branży filmowej i reklamowej. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętności, dzięki którym będziesz rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również obrabiać grafikę w programach graficznych. Lekcje obejmują też kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing umożliwiają osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą fachową radą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych profesjonalistów

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, reklamą i filmem.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]