„ABC Zdrowie” ocenia produkty medyczne marki Vitberg

Więcej szczegółów o marce Vitberg znajdziesz tu

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, który składa się z sześciu aktywnych modułów oraz dodatkowych elementów czyniących eksploatację przyrządu o wiele wygodniejszą. W urządzeniu prędkość wibracji jest regulowania – dostępne są 4 zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Za pomocą modułu bazowego można przeprowadzić zabiegi na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeśli chcemy rozszerzyć działanie przyrządu i dostosować go do indywidualnych potrzeb, konieczne będzie dokupienie modułu: Biodra, Metabolizm, Kolana, Nogi lub Szyja. Przy użyciu tych modułów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, zapobiegać bólom łydek i kolan, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, jak również wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają 30 minut i można je przeprowadzać w domach opieki oraz profesjonalnych klinikach, jednak pozwalają również na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]