Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Skieruj się tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku zabiegach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez wielogodzinną pracę przed komputerem. Dodatkowo korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen testującego, dzięki odprężeniu ciała i niwelacji napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy stosowaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy efekty terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to produkt polskiej marki. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całości zestawu (bądź tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się sprawdzenie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg działających na terenie całej Polski.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]