Bezbolesne wybielanie zębów

Lśniące i perłowe zęby to marzenie każdego. Niestety bakterie nieustannie wpływają na nasze szkliwo i sprawiają, że staje się ono poszarzałe. Nie zawsze systematyczne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – gdy regularne mycie nie pomaga

Mycie jamy ustnej po każdym posiłku to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (soda oczyszczona, paski, pasty), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom śnieżnobiały kolor. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie zalecają wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne rezultaty już po trzech zabiegach. Wybielanie lampą jest zupełnie bezbolesne i bezpieczne dla zębów.

Wybielanie zębów nawet o czternaście tonów

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Potem przy pomocy specjalnego wzornika oznacza się odcień zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, lekarz przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub całość uzębienia. Kluczowy jest również dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny skutecznie redukując nieestetyczne zażółcenia. Zabieg BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście odcieni, efekty są więc niesamowite i utrzymują się do 2 lat. Po zabiegu należy wystrzegać się barwiących napojów i potraw przez co najmniej tydzień. Pacjentom, które z różnych przyczyn nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów za pomocą lampy LED.