Blog „Testy outdoorowe” lecz się sam testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Więcej na temat Vitberg opinie na http://www.testyoutdoorowe.pl/lifestyle/vitberg-sposob-na-szybsza-regeneracje/

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, pozwala wyraźnie poprawić komfort życia pacjentów cierpiących z powodu bólu nóg, szyi czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Urządzenia Vitberg – konstrukcja i działanie

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w wygodnej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane komponenty i materiały w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]