„Kto Cię wyleczy” testuje zestaw do wibroterapii firmy Vitberg

Zainteresowany marką Vitberg? Zajrzyj tutaj

Czy terapia wibracjami może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy przed komputerem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii firmy Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem z czasem odczuwamy bóle kręgosłupa, odrętwienie szyi i ramion oraz uczucie obciążenia nóg. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ruchu, ponieważ brak czasu często staje się przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te części ciała, w których ból staje się uciążliwy. Moduły urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – w zależności od naszej potrzeby – wprawią w drgania nogi, kolana, plecy, biodra lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też relaksuje, co przekłada się na spokojniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną cechą produktów firmy Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących albo dobrać tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]