Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w produkcji Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i odtąd wciąż rozwija swoje produkty.

Urządzenia firmy Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Wibroterapia obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterech dekad. Terapia wibracjami może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad 250 tysięcy aparatów, które spotkały się z przychylną opinią klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać podczas rehabilitacji sportowców, są jednak także przeznaczone do użytkowania w domu.

Firma Vitberg prowadzi ponad 50 placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c trzeci odwiedzający Poradnię Vitberg pragnie posiadać taki zestaw na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]