Miesięczny test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Uroda i Zdrowie”

Vitberg opinie

Poznaj wyniki testu urządzenia do terapii wibracjami firmy Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesięcznym okresie użytkowania produktu.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych elementów do modułu bazowego można zacząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Drgania działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań modułów regulowane jest pilotem. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie pobudzenie przemiany materii, a w rezultacie – po zakończeniu 30-dniowego testu – spadek wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać również przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]