Nie obawiaj się operacji wzroku! Oddaj się w ręce specjalistów

Korekcja wzroku. Uzyskaj więcej informacji na voigtklinikaoka.pl.

Dobry wzrok zapewnia pełny komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się problematycznych i w wielu przypadkach niebezpiecznych dla zdrowia chorób oczu. Kto powinien zgłosić się na operację wzroku?

Korekcja wzroku – zabieg mało inwazyjny i bezpieczny

Nie tak dawno temu korekcja wzroku ograniczała się do zakładania okularów bądź soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne techniki korekty pozwalające na leczenie nadwzroczności, krótkowzroczności, astygmatyzmu, jak również szeregu innych schorzeń. Ogromnie popularna stała się laserowa operacja wzroku, która znamionuje się ogromną efektywnością. Taka korekcja wad wzroku jest zabiegiem nieinwazyjnym oraz bezpiecznym, a pacjent szybko wraca do zwyczajnych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w centrum oka, w której pracuje biegła kadra medyczna, specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać adekwatną metodę leczenia oraz wyeliminować wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej dysponują najnowocześniejszymi aparatami diagnostycznymi, zatem są w stanie wykryć nawet najrzadsze dolegliwości oczu.

Z jakimi chorobami można zgłosić się do kliniki okulistycznej?

Kliniki okulistyczne podejmują się również leczeniem innych schorzeń, np. keratoconus, tj. stożek rogówki. Nowoczesne metody jego korekcji polegają między innymi na kształtowaniu rogówki za pomocą procedury Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Poza tym okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest badaniem przydatnym w diagnozowaniu stanów zapalnych, glaukomy i innych uciążliwych chorób. W klinice okulistycznej opracowuje się również mapy rogówki – jest to wymagane przed operacją zaćmy lub innymi zabiegami laserowymi. Korekta wad wzroku to naturalnie nie wszystko – lekarze okuliści zajmują się też innymi przypadkami, jak np. ciałem obcym w oku oraz pozbyciem się kaszaków.

Siedziba firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]