Polski psycholog w UK – nie szukaj daleko

polski psycholog w UK, Coventry, Northampton

Po przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków Polacy z chęcią zaczęli udawać się do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną zjawisko to jest nieco mniejsze, ale nadal nie brakuje ludzi skłonnych do zatrudnienia się właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak emigracja do Wielkiej Brytanii stwarza wiele kłopotów, z którymi samodzielnie uporać się jest wyjątkowo trudno.

Polski psycholog w UK – w jakiego rodzaju okolicznościach jest potrzebny?

Przebywanie na Wyspach i wynikająca z tego rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego państwa, generują bardzo dużo komplikacji, którym niezwykle trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także trudności z otrzymaniem etatu czy nawiązaniem przyjaźni z. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie ma miejsce odizolowanie się od znajomych z pracy. A stąd już tylko niewielki krok do istotnych zaburzeń nastroju czy nasilenia odruchów agresywnych. Zachowania tego rodzaju naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologicznej. W związku z tym nie trzeba bać się sięgania po pomoc profesjonalisty. Wizyta u psychologa okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda przebieg wizyty?

Rozmowy ze specjalistą przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie wizyty zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy , z której zwolnić ma prawo tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie należy ukrywać problemów i słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, jak również pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Wizyta przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej oraz swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie musi bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama dobrze zrozumie to, co radzi jej psycholog.

Siedziba firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339