Urządzenia marki Vitberg – polski wkład w wibroterapię

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych dziedzinach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, fizjoterapeutom i lekarzom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, m.in. z: montowni, wykrawalni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można korzystać zarówno w zaciszu domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do swojej oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]