Zestaw do wibroterapii Vitberg – możesz korzystać z niego w domu

Skieruj się na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Osoby pracujące przed monitorem z czasem zaczynają skarżyć się na otyłość, bóle kręgosłupa oraz bóle kończyn. Jedną z metod radzenia sobie z tymi dolegliwościami jest wibroterapia, przeżywająca w ostatnich latach swój renesans. Badania nad tym sposobem terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko wpływa na niwelowanie bólu, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu oraz pobudzenie włókien mięśniowych może wspomóc również odchudzanie. Z terapii wibracjami często korzystają też sportowcy do regeneracji tkanki mięśniowej po intensywnym treningu.

Domowa wibroterapia z aparatem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla zwykłego Kowalskiego. Można się jej poddać we własnym mieszkaniu, bez uciążliwego umawiania się na zabiegi w poradniach rehabilitacyjnych. Na rynku można znaleźć aparaty do wibroterapii produkowane przez Vitberg, które służą do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ pozwala na użycie trzech podstawowych programów: Nogi, Kręgosłup oraz Relaks, w których można ustawić cztery poziomy intensywności wibracji. Zestaw można powiększyć o uzupełniające moduły: Szyja, Biodra, Kolana, Metabolizm oraz Nogi.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]