Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Skieruj się w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Nieważne czy jesteś zawodowym sportowcem czy gospodynią domową, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym produkowane są moduły do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Bądź towarzyszem Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres, spowolniony metabolizm czy bolące biodro – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszelkie ich części są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie usprawnia oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]