Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Wirtualny spacer Wieliczka. Skieruj się na www.fotografsv.pl, aby skorzystać z pomocy profesjonalistów

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który opłaca się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – popraw atrakcyjność swojego biznesu na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do kolejnych punktów budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery publikuje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element zostajemy przeniesieni do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku względów. Główny z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste. Na rynku funkcjonuje wielu profesjonalnych fotografów, którzy bardzo szybko i – co równie istotne – w przystępnej cenie sporządzą taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Bezspornie będzie to branża hotelarska, w której często chcemy pochwalić się oferowanymi nieruchomościami. Można także pokazać tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. gabinet medycyny estetycznej czy restaurację. Z wirtualnego spaceru możemy wykorzystać również wtedy, gdy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]