Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Więcej informacji o pozycjonowaniu www Kraków - zajrzyj tu.

Wszechobecność internetu oraz komfort korzystania z niego do wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo pragnie teraz wybić się w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – najważniejsza jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na określonym obszarze albo nawet w jednym mieście, na przykład w Gdańsku albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – promuj swoje usługi ewentualnym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów używają na ogół fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “sklep obuwniczy kraków”, “hydraulik kraków” lub “restauracja japońska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, rezydującym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www i optymalizacji, pozycjonowania od ponad 10 lat. W trakcie tych lat na wskroś rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym miejscowym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozbudowę treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco efekty pozycjonowania.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]