Wirtualny spacer – zwiększ widoczność firmy w Mapach Google

Wirtualny spacer 3D. Skieruj się na http://tinyurl.com/y4p3wk7a, aby skorzystać z wiedzy profesjonalisty

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z głównych punktów reklamy marki w internecie. Dzięki niej stajemy się widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to pozyskanie nowych klientów. Istnieje fenomenalna metoda, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Ale czym jest wirtualny spacer? Jak sprawia, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Na czym polega promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom szukającym konkretnych usług, przedsiębiorstw czy marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może nie być wystarczająca, aby wyprzedzić konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Żeby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, trzeba wykonać kilka dodatkowych kroków, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie dodanie w wizytówce Google Moja Firma adresu strony internetowej firmy, umieszczenie estetycznych fotografii, wszystkich aktualnych informacji i odpowiedniej prezentacji firmy. Jest też inna doskonała metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało firm ją używa. Jest to wirtualny spacer po naszej firmie, który można umieścić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na mapach Google.

Promocja firmy w Mapach Google to się opłaca!

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro lub lokal. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Nadal jednak niedużo firm postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma wiele atutów i jest jedną z najskuteczniejszych metod na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Warto dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, bowiem sama wyszukiwarka wyróżnia wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane fotografie wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Także klienci, mając możliwość zwiedzenia naszego sklepu, restauracji czy gabinetu medycznego, znacznie łatwiej dadzą się przekonać do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na stworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez wiele lat bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]