Zaprezentuj swoją firmę klientom – umieść na stronie model 3D

wnętrza 3D, model 3D

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla większości klientów sposobność zwiedzenia danego pomieszczenia przed sygnowaniem umowy jest ogromnie ważna, a my udostępniając taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Ale czym są wirtualne spacery i wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do reklamy i dlaczego powinno się to robić? Na te pytania odpowiemy w dalszej części artykułu.

Do czego przyda Ci się wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie wielu fotografii model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan poszczególnych lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model jest udostępniany użytkownikom w wersji interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do całej bryły budynku oraz do wnętrz 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, można również zamówić interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to bardzo popularny wariant. Polega on na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D wnętrza, np. hostelu czy biura firmy, jesteśmy w stanie przerzucić się jednym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przechodzić do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistym życiu.

Dlaczego opłaca się opublikować wirtualny spacer 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie pokazać klientom daną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę promocji można zastosować do prezentacji warsztatu, hostelu czy restauracji, jak również w prosty sposób pokazać szerokiemu gronu zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasz zakład pracy. Wnętrza 3D możemy też użyć, w trakcie sprzedaży posiadłości, aby potencjalni nabywcy mieli możliwość wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się przygotować z kilku przyczyna. Główny z nich to opcja opublikowania ich w Mapach Google, na naszej stronie firmowej lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość nakłonienia klienta, by zamówił nasze usługi . Osoby, które poznają bliżej nasze przedsiębiorstwo zaczną darzyć je znacznie szerszym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także znakomita metoda na wyróżnienie się na tle rywalizujących z nami podmiotów, ponieważ obecnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją wykorzystują. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego przygotowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]