Nigdy wcześniej nie znalazłeś tak dobrej oferty obozu tenisowego!

Wakacje to czas, który możesz spędzić w domu, oglądając wszystkie programy w telewizji. Możesz również spędzić je w sposób czynny. Jedną z propozycji spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Najczęściej zajęcia odbywają się w 4-osobowych grupach po 2 h treningu co dzień. Oprócz tego, uczestnicy chodzą na basen oraz grają w piantballa i biorą udział w innych grach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie kilkugodzinnego rajdu można poznawać dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne miejsca

Myli się ten, kto uważa, że udane wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć wyjątkowe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ekscytująco będzie w Bieszczadach. Właśnie w takich regionach organizowane są najbardziej oblegane obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

Obozy tenisowe kierowane są głównie do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno licealiści, jak i mniejsze dzieci. Na rynku znajdziemy też oferty dla rodziców z dziećmi.

Siedziba firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]