Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Pod tym linkiem odnajdziesz korzystną ofertę gór zimą dla początkujących.

Lubisz sporty ekstremalne oraz kop adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który docenia rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady kierowane przez doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Zapraszamy na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie nieomal każdego kontynentu. Oferta adresowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w analogicznych wycieczkach. By uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest odpowiedni stan zdrowia oraz świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym szczeblu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające oraz o poziomie umiarkowanym. Ostatni rodzaj to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m n.p.m. Najwyższym poziomem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić marzenia i poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje zawodowych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego krajobrazu, ale też chętnie dzielących się swoją wiedzą z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zminimalizować potencjalne ryzyko w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]