Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Wszystko o dystrybutorze silników prądu stałego odszukasz na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w najróżniejszych dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych), silników prądu stałego, a także przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy cechujące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najmniejszych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD świetnie sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy znacznej wilgotności (nawet do 90%).

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec, Sesame Motor Corp oraz Bodine Electric Company.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]