Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany przy Balicach

Planujesz urlop zagraniczny i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym pojazdem? Skorzystaj z usług, które zapewnia strzeżony parking przy lotnisku! Do kogo skierowana jest oferta i w jaki sposób zapewnia bezpieczny postój pojazdu?

Parking w Balicach – dojedź na lotnisko własnym samochodem

Port lotniczy w Balicach jest oddalony od centrum Krakowa o około 20 kilometrów, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z komunikacji miejskiej i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking strzeżony zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a dojazd bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które przemierzają trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking przy Balicach – samochody obejmuje polisa ubezpieczeniowa

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest ogrodzone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na miesiąc – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Boisz się, że po dłuższych wojażach za granicą nie będziesz w stanie włączyć auta? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie podczas rezerwacji online lub gotówką na miejscu.