Czyszczenie i sprzątanie grobów

Sprzątanie grobów Kraków - dowiedz się więcej o tej usłudze

Zapewne żaden z czytelników nie chciałby, aby miejsca spoczynku jego rodziny i przyjaciół były zaniedbane. Tymczasem jednak, nie zawsze znajdujemy wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, odwiedzając nagrobki tylko przed najistotniejszymi rocznicami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w zapomnienie – musimy tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Jak szukać podobnych ofert? Co na nich zyskamy i jak dużo za nie zapłacimy?

Czyszczenie grobów – gdzie szukać?

Ogłoszenia firm oferujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w internecie – musimy wpisać właściwe słowa w Google. Oprócz tego, przedsiębiorstwa te często ogłaszają się również w okolicy cmentarzy – kiedy uważnie sprawdzimy słupy z ogłoszeniami, na pewno natrafimy na dobrą w danym przypadku ofertę.

Oferta firm – czyszczenie grobów i nie tylko

Czyszczenie grobów to tylko jedna z niektórych form pomocy świadczonych przez firmy opiekujące się nagrobkami zmarłych bliskich. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na renowację nagrobka, montaż siedzenia przy grobie, palenie zniczy lub sadzenie kwiatów. Dostępne jest wykupienie pojedynczego zlecenia czy skorzystanie z współpracy abonamentowej.

Ceny czyszczenia grobów

Na pytanie o cenę podobnych zleceń niełatwo byłoby odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż koszty często bardzo różnią się w poszczególnych miejscowościach. W największych polskich metropoliach na czyszczenie grobów wydamy za każdym razem mniej więcej 30 złotych. Dwunastomiesięczna współpraca abonamentowa wyniesie nas natomiast mniej więcej 400 złotych za jeden grób.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]