Dlaczego należy cyklicznie wykonywać serwis okien?

Serwis okien PCV Warszawa - usługa na miarę waszych potrzeb

Cyklicznie wykonywany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje wykwalifikowany serwisant? Czemu warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu uszkodzenia i wypaczenia. Na stan uszczelek oraz okien źle wpływają także czynniki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże utrzymać je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile proste czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy zatrudnić serwisanta. Specjaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko działające mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować straty ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo mieszkańców, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]