Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Potrzebujesz więcej wiadomości o sali na przyjęcie? Świetnie trafiłeś! Skieruj się tu.

Kiedy ktoś wspomina o planowaniu wielkiej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami sprasza się dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to również komunie, chrzty czy „18-tki”. Kiedy lista gości jest długa, na ogół nie mamy możliwości zaplanować przyjęcia oraz przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. W takim przypadku powinniśmy zamówić odpowiednią salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto sięgnąć po ofertę firmy cateringowej

Każdy typ uroczystości wiąże się z różnymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. urodziny bądź osiemnastka, w której będą brać udział przede wszystkim dorośli, gościom trzeba przygotować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i salę taneczną. Natomiast imprezy, w których sporą grupę uczestników mogą kilkulatki, a więc komunie albo ceremonie chrztu, poleca się zorganizować w lokalu, który poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu maluchom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się zbyt szybko zabawą i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania oferowane zaproszonym także trzeba dostosować do typu przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zadba o smaczne menu, bufet z przekąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – przyjęcia okolicznościowe w królewskim duchu

Wyszukanie lokalu na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest dość proste, jednakże niewiele ofert może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach nieopodal Krakowa. Od wielu lat w iście królewskiej oprawie odbywają się tu chrzty, komunie i – oczywiście – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. A jeśli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co istotne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przyrządzenia menu, przez ustawienie oraz przystrojenie stołów, aż po doświadczoną załogę szefów kuchni i kelnerów.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]