Kanapki, koreczki i tartoletki – kiedy warto zamówić przekąski cateringowe?

Potrzebujesz więcej informacji o aktualnej ofercie przekąsek cateringowych? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://tinyurl.com/yf2x6poq.

Urządzenie nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudne, jeśli mamy wystarczająco czasu na zakupy potrzebnych produktów i napojów, jak również późniejsze własnoręczne przygotowanie z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych gości zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to też, iż powinno się odpuścić zamiar celebracji ważnego jubileuszu. W takim przypadku rekomendujemy poszukać usług cateringu kanapkowego.

Catering finger food – umożliw gościom prowadzić luźną rozmowę

Finger food catering, a więc po prostu catering kanapkowy, to oferta adresowana z reguły do klientów biznesowych, lecz decydują się na nią dość często również różne instytucje i osoby prywatne planujące wytworne spotkania. Polega ona na dostarczenie na event dań typu finger food, to znaczy drobnych przekąsek, które da się zjeść na stojąco i bez potrzeby użycia sztućców. Przy klasycznym cateringu finger food nie trzeba używać talerza – to dosłownie przekąska na “jeden kęs”. Finger food to przeważnie tartoletki owocowe i warzywne, koreczki czy też kanapki. Ten model cateringu rewelacyjnie sprawdza się na spotkaniach, gdzie zależy nam na zapoznaniu się wszystkich osób. Umożliwia on uczestniczenie w swobodnych pogawędkach, a przy tym nie ogranicza kontaktu tylko do gości siedzących przy wspólnym stoliku.

Catering finger food – tańszy niż wyszukane dania

Zamówienie przyszykowania cateringu finger food zewnętrznej firmie ma dużo atutów, które dostrzegą zarówno klienci biznesowi, jak i indywidualni. Przede wszystkim w ten sposób pozbywamy się trudności z ułożeniem stolików oraz stresu z usadzaniem gości eventu. Gorące i zimne napoje oraz przekąski leżą na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację wydarzeń głównie w niedużych pomieszczeniach, w których rozstawienie odpowiedniej liczby stolików byłoby problematyczne. Catering finger food mimowolnie powoduje także, iż event ma mniej formalną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy zaznaczyć, iż menu z małych przekąsek jest w większości wypadków tańsze niż ekskluzywne kolacje, a przy tym zapewnia większą swobodę dostosowania ich do tendencji żywieniowych gości imprezy. Co najistotniejsze, catering kanapkowy nie wymaga dostępu do sprzętu kuchennego, a to często stanowiło główną komplikację przy planowaniu spotkań firmowych.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]