Kto i dlaczego korzysta z usług biur detektywistycznych?

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć bezcenne informacje na temat członków rodziny, a także pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy kompleksowe usługi i pozwala na sprawdzenie m.in. wierności partnera, warunków i sposobu opieki nad dzieckiem, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego lub ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają rzetelnych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z obszaru nowych technologii czy prawa, dzięki którym pozyskanie cennych informacji staje się zdecydowanie łatwiejsze.

Kto przede wszystkim korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z usług agencji detektywistycznych zazwyczaj korzystają osoby pragnące dowieść niewierności męża lub żony i przedstawić je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu małoletniego, który padł ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne przede wszystkim w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne dane. Są to m.in. profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich pracownicy mają dodatkowo praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.