Nie narażaj strony na wirusy i ataki hakerskie – o utrzymaniu WordPress

Aktualizowanie WordPressa - więcej informacji o tej usłudze.

WordPress, który został stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się jednym z najbardziej rozpowszechnionych CMS-ów. Ponieważ jest szybki i bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia skomplikowanych stron firmowych i sklepów e-commerce. Aczkolwiek ten CMS bywa źródłem nieprzyjemnych sytuacji, z tej przyczyny istotną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Dlaczego powinno się zlecić aktualizowanie WordPressa profesjonaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony internetowej jest z pewnością aktualizowanie jej do najnowszej edycji CMS-a. Często jednakże podmioty po postawieniu strony zapominają o cyklicznej instalacji kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie lub ataki hakerów. Co więcej, pomimo iż WordPress jest stosunkowo łatwym CMS-em, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi trudnościami z poprawnym działaniem strony czy sklepu. Z tej przyczyny wymagane jest, żeby działanie to przeprowadzała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału informatycznego, trzeba powierzyć aktualizowanie WordPressa specjaliście.

Opieka techniczna nad stroną internetową – usługa dla freelancerów oraz dużych i małych przedsiębiorstw

Usługa opieki nad stroną to oferta adresowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o poprawne i nieustanne działanie ich strony oraz ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest także blogerom i freelancerom prowadzącym prywatne strony www. W elementarnym oferowanym pakiecie znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych oraz likwidowanie skutków zawirusowania. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są też różnego rodzaju monitoringi (np. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]