Parking długoterminowy przy Balicach – co oferuje?

Wszystko o parkingu długoterminowym Balice znajdziecie tu.

Wyjeżdżasz na urlop poza Polskę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest najlepszym rozwiązaniem.

Parking – komfort i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z największych i najbardziej obleganych lotnisk w Naszym kraju. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobę, długoterminowego parkingu, znajdującego się bezpośrednio przy porcie lotniczym. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwają kamery monitoringu oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to znakomite rozwiązanie w przypadku pasażerów z dużą ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć noszenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Dlaczego opłaca się korzystać takiej usług parkingu długoterminowego?

Znaczącym atutem parkingu przy lotnisku w w Krakowie są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest zlokalizowane zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking oferuje też darmowy przewóz pasażerów wprost pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź telefonicznie – błyskawicznie i bez komplikacji, a anulowanie rezerwacji wiąże się z żadną opłatą. Płatności można wykonać gotówką (w złotówkach i euro) albo przelewem. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i naładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]