Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Wszystko, czego warto dowiedzieć się o parking lotnisko Balice, znajdziesz na pandaparking.pl

Najistotniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły niesamowitą popularność, to komfort, szybkość i sposobność dotarcia nawet w najbardziej oddalone zakątki naszego globu. Wyjazd, którego częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dostania się na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak długą trasę najlepiej jest pokonać własnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać do portu lotniczego? Te oraz inne kwestie związane z przyjazdem na lotnisko swoim autem rozwikła skorzystanie z monitorowanego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – podróżuj spokojnie, twoje auto jest bezpieczne

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, aby do portu lotniczego dojechać własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą stróże, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z oferty parkingu ułatwia opcja rezerwacji na jego stronie www, dzięki czemu nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Teren parkingu jest prócz tego utwardzony, co jest niezmiernie istotne w czasie opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Balicach – możesz liczyć na asystę jego zespołu

Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z usług parkingu monitorowanego przy lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie możliwość skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego koszty zawarte są w cenie opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać wsparcie pracowników parkingu w nagłych przypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy rozładowanie akumulatora.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]